Meie ettevõtte lugu algas koostööst Remondifirma.ee meeskonnaga.

Ajapikku tekkinud oskusteave ja meeskond tekitasid ambitsiooni luua iseseisev ning just premium klassi vannitubade remondile ja renoveerimisele spetsialiseerunud ettevõte.

Meie nimes ja logos on kandev roll sõnal PLUSS… See tähendab, et meil töötavad ainult kõige parema käekirjaga vannitoa- ja eritööde meistrid kõige kaasaegsemate ja parimate materjalidega.

Meie objektijuhid pakuvad klientidele igakülgset tuge. Muidu vägagi stressirohkeks kujuneda võiv vannitoa ehitus, remont või renoveerimine sujub meie inimeste kaasabiga reeglina probleemitult.

Oleme toeks soovide kaardistamise ja pakkumise koostamise faasist kuni tööde üleandmiseni.

Et töötada kuluefektiivselt, võtame planeerimiseks aega. Pole harvad  juhused, kus koostöös kliendiga teeme hinnapakkumise mitmeid kordi ümber, et tulemus oleks parim. Kavandame ühtse protsessina nii enda töö kui tellitud materjalide/furnituuride saabumise, samuti ka kliendi soovidest tuleneva logistika.

Keskendudes ainult vannitubadele (tegelikult on meie ampluaa kõik kodused sanitaarruumid) suudame pakkuda teenust ka kõige nõudlikumale kliendile. Meie poole võib julgelt pöörduda kui otsite teostajat keerulisele projektile ja aktsepteerite ainult kompromissitut kvaliteeti.

Ootame rõõmuga väljakutset, kui sisekujundaja on tulnud välja mõne „hullu“ ja esmapilgul väga keerulise ideega.

Kõige mõttekam on kaasata meid juba planeerimise ja/või sisekujunduse etapis.

Oskame anda soovitusi nii materjalide, tehnilise teostuse kui ka võimalike ohtude osas. Suudame markeerida kohad, mis võivad muuta projekti liiga kulukaks, aga suudame kindlasti välja pakkuda ka mõistlikuma analoogse lahenduse.

Meie süvenemine ja põhjalik planeerimine muudab Teie unistuste vannitoa valmimise muidu stressirohke protsessi meeldivalt sujuvaks kogemuseks.

Meie meistrite kompetents ootab Teie väljakutset!