Vannitubade remont

Konsulteerime, planeerime ja ehitame Sinu soovide järgi täiusliku vannitoa.

Vannituba + eelised

Garantii

Kõikidele meie poolt teostatud töödele kehtib 2-aastane garantii.

Kindlustus

Meelerahu tagamiseks ja võimalike kahjude ennetamiseks on meil sõlmitud laia katvusega vastutuskindlustuse leping.

Kogemus

Ehitame ja renoveerime aastas enam kui 70 vannituba.

Kvaliteet

Meie meistrid on meie suurim väärtus. Panustame igapäevaselt enda meeskonna oskuste ja teadmiste arendamisse.

Kasutame ainult kõrge kvaliteediga materjale.

Oleme tänulikud, et kaalute päringu esitamist Vannituba Pluss OÜ-le.

Päringu esitamiseks täitke palun ära parema tulba kohustuslikud väljad koos päringu/sõnumi endaga.

Seejärel võtame Teiega ühendust 2 kuni 4 tööpäeva jooksul.

Kui vajate kiiret konsultatsiooni, helistage palun kontaktnumbrile jaluses!

Mida päringusse kirjutada?

Anname ette väikese „spikri,“ mille järgimine ei ole kindlasti kohustuslik, aga aitab loodetavasti Teie mõtteid koondada:

 1. Kirjelda enda praegust vannituba?
 2. Mida sooviksite seal muuta?
 3. Millal sooviksite töödega alustada?
 4. Vabas vormis soovid ja ettepanekud, mida võiksime teada enne kui Teiega kontakti võtame?

Täname päringu eest!


  Päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Lugege lähemalt.

  Vannitoa remont

  Vannituba on igas kodu kindlasti kõige rohkem sihipärast kasutamist leidev ruum. Reeglina kasutab ju vannituba iga pereliige vähemalt kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Vahel ka tihemini. Just sage kasutamine on põhjustab vannitoa loomuliku kulumise ja tekitab ajapikku vajaduse remondi järele.

  Siinkohal jagame soovitusi vannitoa remondi planeerimiseks ja anname ülevaate, millistest etappidest remont koosneb ning mida sealjuures võiks arvestada.

  Remondiks ettevalmistav osa

  Meie kõige esimene soovitus on see, et vannituba tuleks remontida põhjalikult, st teha võimalusel kindlasti kapitaalremont. Kogemus ütleb, et keskmiselt remonditakse vannitubasid kodudes mitte tihemini kui kord 10-15 aasta jooksul. Selline intervall põhjustab lisaks pindade kulumisele ka seinataguste kommunikatsioonide võimalikku amortiseerumist.

  Seega on kõige mõistlikum lõhkuda vannituba nn betoonini paljaks, asendada kogu torustik ja elektrisüsteem uue ning kaasaegse vastu.

  Samuti on tõsiasi see, et vanematel kui 10 aastat vanades vannitubades on vähemalt pooltel juhtudel kahjustatud ka hüdroisolatsioon ehk vannituba ei ole enam tervikuna või osaliselt niiskuskindel!

  Hüdroisolatsiooni uuendamine on aga võimalik ainult kapitaalremondi puhul.

  Kapitaalremonti ei maksa pidada ka kordades kallimaks ettevõtmiseks. Meie hinnangul on mõistlikult planeeritud tööde ja materjalide puhul värskendusremondi ja kapitaalremondi vahe ligikaudu 30%.

  Kui siiski on soov teha pigem värskendusremonti on selleks palju võimalusi. Võib piirduda plaatide värvimise, segistite vahetuse, uue silikooni vms pinnapealsete töödega ja vannituba näeb välja kui uus.

  Siiski küsige meie ekspertidelt julgelt hinnangut, et milline on vannitoa tegelik seisukord ja millised tööd vajaksid remondi puhul ilmtingimata tegemist.

  Remondi ja teostuse osa

  Vannitoa remont on sõltumata sellest, et tegemist võib olla ruutmeetrite mõttes väikese ruumiga ajamahukas töö.

  Keskmine vannituba valmib nullist 3-4 nädalaga, keerulisemad kauem. Ainuüksi materjalide nõuetekohasele kuivamisele kulub kokku vähemalt nädala jagu töötunde.

  Samuti põhjustab ajakulu vannitoa remondi puhul see, et enamikke töid ei saa teha paralleelselt. Vaja on oodata kuivamisi või segude tahenemist. Ajakulu suurendavad ka keerukad mustrid ja erinevad nišid.

  Vannitoa remont kolmes etapis

  Vannitoa remondi jagame meie Vannituba Plussis kolme suurde etappi.

  Lammutustööd

  Esimeseks etapiks on lammutustööd. Lammutus on sageli kõige alahinnatum etapp kogu vannitoa remondi juures. Tundub lihtne, võta lammutushaamer kätte ja töö tehtud. Tegelikult tuleb lammutusega seoses eelnevalt arvestada ja läbi mõelda väga paljud aspektid, vältimaks õnnetust kas töö teostaja või näiteks naabritega. Et ei ujutataks üle tervet trepikoda, et ei lammutataks seda, mida ei ole tarvis või mida ei tohi jne.

  Väiksema paneelmaja vannitoa täieliku lammutamise käigus tekib üle 2,5 tonni erinevaid ehitusjäätmeid!

  Vannitoa ehitamine

  Teiseks etapiks on ehitus ise. Selle käigus ehitame vannitoale karkassi ja seinad. Veetakse torud ja elektri juhtmestik. Tehakse põrandate ja seinte ettevalmistamine valamiseks. Pannakse paika kalded. Tehakse vesierisus ehk hüdroisolatsioon. Seejärel valatakse põrandad. Järgnevad plaatimis- ja värvimistööd.

  Viimistlus

  Kolmandaks etapiks on viimistlus. Selle käigus lisatakse vuugitäited ja silikoon. Seejärel paigaldatakse dušš, segisti(d), wc pott jne sanitaartehnika. Siis on kord mööbli ja valgustuse käes.

  Kõige lõpuks veel koristus.

  Vannitoa remont on kahtlemata suur töö ja nõuab planeerimist.

  Aitame enda kliente rõõmuga alates plaanide tegemisest kuni lõpukoristuseni.

  Teostame vannitoa remondi nii terviklahendusena kui ka osaliselt. Pange meid proovile!